Navigace

Web: Arakain.wz.cz
Redakční systém: RS2 v5.3
Design: detaily
Admin: Tomis
Redakce: Tomis, mikrek
Spolupráce
Statistika webu
feed RSS | komentáře | novinky
TOPlist počítadlo

Informace k novému albu Restart

Na novou řadovou desku fanoušci Arakainu čekají už takřka tři roky, ale vypadá to, že konec tomuto vyčkávání bude učiněn již velmi brzy. Tedy nová deska by měla vyjít počátkem března tohoto roku. Již teď je možné si album na e-shopu Arakainu objednat. Pojďme si tedy k němu shrnout dostupné informace.

Deska nejspíše oficiálně vyjde 9. března, tedy ještě v době, než se kapela rozjede na turné.

V rámci Arakain Space tour 2009 od 13.3. bude skupina hrát většinou v pátek a v sobotu do 25.4. v těchto městech: Polná, Plzeň, Chyšky, Brno, Frenštát pod Radhoštěm, Březolupy, Kamenice, Strážov, Smržovka, Dvůr Králové nad Labem, Mohelnice, Suchdol nad Lužnicí, Praha, Rakovník a Zborovice. Křest CD proběhne 23.3. v Praze (Retro???).

Dle dostupných obrázků z reklam a z oficiálního e-shopu se bude album jmenovat Restart a bude laděno do černobílé barevné kombinace. Ostatně obrázek dole je z e-shopu skupiny a ukazuje nám v celé své kráse obal Restartu.

Z obsahu by měly být přítomny dvě písničky od Zdeňka Kuba, které Arakain hrál na Space tour 2008. Jde o rychlejší věci s názvy ?Skrytá kamera? a ?Kam bůh se dívá?. Na tour zazněl i starší ?Zabiják?, ale toho pravděpodobně na Restartu nenajdeme.

Vzhledem k tomu, že Arakain začal desku již v předprodeji nabízet s trikem a vstupenkou na koncert z turné, neočekávám nějakou limitovanou edici v jiném obalu nebo s bonusovými skladbami (to ani není styl Arakainu), ale můžeme se dohadovat o možné spolupráci Arakainu s Lucií Bílou (kterou ostatně znovu nevyloučil Jirka Urban v rozhovoru v HardRockeru)

Obrázek nového alba Arakainu z e-shopu skupiny.

««« Předchozí text: Arakain vyzpovídán v Hardrockeru Následujíci text: Další info k Restartu »»»

autor: Tomis | 1. 2. 2009 Ne 21.25 | tisk | Arakain | 0 komentářů | 1005x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsaný žádny komentář.

Na texty napsané před více než 20 dny nelze dále reagovat.